Pegasus Yeni İlanlarla Personel Alımları Yapacak

 Pegasus havayolları yayınladığı yeni ilanlar ile yeni personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Sizde aşağıdaki şartlar ve detaylar doğrultusunda Pegasus havayolları iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Pegasus Personel Alımları


Türkiye'nin en büyük Hava yolu taşımacılığı işletmelerinden bir tanesi olan Pegasus, farklı kadrolarda personel alımı yapacak. Türkiye'nin havacılık sektörü firmalarından olan Pegasus yurt içinde 36 yurt dışında 72 42 ülkede toplamda 108 noktaya uçuş
yaparak Türkiye'nin en genç filolu havayolu firmalarından bir tanesi olarak 5 binden fazla personel istihdam ediyor. Buna göre beyaz yaka 3 Bin mavi yaka personel kadrosu Bin 500 olarak açıklandı. İhtiyaç bulunan 14 farklı kadroda alım yapacak.

SOSYAL İMKANLAR;

Alım yapılacak personellerin sosyal hakları bakımından özel sağlık sigortası, yemek kartı, prim yemekhane, tüm gün sağlık hizmetleri, çalışan ve birinci derece yakınlarına indirimli uçak bileti imkanı bulunacak.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Alım yapılacak kadrolarda ise engelli ofis destek elemanı, ekip planı uzmanı, kıdemli sistem uzmanı, aviyonik sistemler mühendisi, kıdemli idari işler uzmanı, kabin memuru, (arapça, rusça dillerine sahip) mekanik teknisyen, tecrübeli kabin memuru,misafir hizmetleri memuru gelir yönetim uzmanı, simulatör teknisyeni olarak açıklandı. Başvuru formu için tıklayınız...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.