TEİAŞ ve TEDAŞ Memur Alımları Yapacak

 TEİAŞ ve TEDAŞ KPSS puanı ile tercihlerde toplamda 278 kişilik memur alımı yapacak. Sizde bu iki güzide kamu kurumunda çalışmak istiyorsanız aşağıdaki detaylar ve şartlar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz.

TEİAŞ Tedaş Memur Alımı


KPSS puanları ile tercih edilebilecek memurluk kadrolarının arasında TEİAŞ ve TEDAŞ kurumları da yer almaktadır. Bu kurumlara toplamda 278 memur alımı gerçekleştirilecek olup, alım işlemleri KPSS puanlarıyla yapılacak KPSS 2018/2 tercihleriyle
sağlanacaktır. KPSS puanı bulunan adaylar ilgili kurumların memurluk kadrolarına tercihlerini gerçekleştirebilirler. Yayımlanan duyuruda ÖSYM TEDAŞ ve TEİAŞ dışında çok sayıda kuruma daha yer vermiştir.

TEİAŞ MEMUR ALIMI (TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş)

TEİAŞ bünyesine toplamda 193 memur alımı sağlanacaktır. Bu alımları tercihlerinde gösterebilecek adayların KPSS lisans puanlarının bulunması gerekmektedir. Alımlar lisans KPSS puanları üzerinden alınacak tercihlerle yapılacaktır. Lisans düzeyinden bu kuruma toplamda 193 memur alımı yapılmaktadır...

TEDAŞ MEMUR ALIMI (TÜRKİYE ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş)

TEDAŞ tarafından açılan memurluk kadrosuna lisans mezunu adayların tercih işlemi sağlayabilmeleri mümkündür. TEDAŞ kadrolarına tercih için adayların lisans KPSS sınavına katılmış olmaları gerektiğinden, ilgili memurluk kadrosuna başvuru yapacak adayların, niteliklere ve özel koşullara göz atmaları faydalarına olacaktır. TEDAŞ bünyesinde memur olmak isteyen ve tercih edecek adaylara yönelik lisans düzeyinden açılan toplam kadro sayısı 85 kişiliktir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.