THY 1600 Kabin Memuru Alımı Detayları İş Başvurusu

 THY iş arayanları sevindirecek bir açıklama yaparak 1600 kişilik yeni kabin memuru alımı yapacağını duyurdu. aşağıdaki detaylar doğrultusunda sizde THY iş başvurusu yapabilirsiniz.

THY 1600 Kabin Memuru Alımı


Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi yapmış olduğu açıklamalarda şirketin filosunun genişlemesine bağlı olarak 1600 kabin memuru kadrosunda
alımların yapılacağı müjdesini verdi.

1600 KABİN MEMURU ALIMI YAPILACAK;

Kokpit ve uçuş ekibi personellerinde ihtiyaç bulunan kadrolardaki alımlarına devam eden THY, 2019 yılında kabin memuru alımlarını arttıracak. Türk hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi Türk hava Yollarının 2019 yılında 41 yeni uçağın daha geleceğini, bazı uçakların ise filodan çıkartılacağını açıkladı. Buna bağlı olarak 2019 yılında 1000 pilot alımı yapılacak. Kabin memuru kadrosunda ise 1600 kişi daha alınacak.

THY DEVAM EDEN ALIMLAR;

THY yetiştirilmek üzere 2. pilot kaptan pilot uçuş öğretmeni kadrolarındaki başvurular devam ediyor. Adayların uçuş tecrübesine sahip yada yetiştirilmek üzere dar-geniş gövdeli uçaklarda görevlendirilmek üzere başvuru yapabilecek. Yetiştirilmek üzere kaptan pilot yada 2. pilot alımları ile diğer alımlara online olarak başvuru yapılabilecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.