TMO 189 Memur Alıyor

 KPSS tercihlerinde en dikkat çekici kurumlardan biri de TMO. ÖSYM tarafından yapılan duyuruda KPSS 2018/2 kapsamında tercih işlemlerinin alınmaya başlanacağı duyuruldu. KPSS tercihlerini adayların 11-20 Aralık 2018 tarihinde gerçekleştirmesi gerektiğini duyuran ÖSYM, yayımladığı kılavuzlarla da tercih sürecini aydınlattı. Toprak mahsulleri ofisi KPSS puanı ile 180 memur alacak.

TMO Memur Alımı


 ÖSYM tarafından kadrolar, nitelik kodları, koşullar, bölümler gibi önemli detaylar için kılavuzlar yayımlanarak kamuoyuna aktarıldı. Yürütülecek bu tercih işlemleri için de çok sayıda kurum bünyesine memur alımları yapılacağı ortaya çıkmış
oldu. Yayımlanan kılavuzlarda da aktarıldığı üzere Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) bünyesine de memur alımları gerçekleştirecektir. Toplamda 189 memurun alınacağı Toprak Mahsülleri Ofisi (TMO) bünyesine adaylar başvurularını tercihleriyle gerçekleştireceklerdir.

TMO 189 MEMUR ALIYOR

TMO tarafından ilan edilen ve kılavuza aktarılan kadrolara başvurular lise, önlisans ve lisans eğitim düzeyleri üzerinden olacaktır. Tercihlerinde ilgili eğitim düzeylerinden mezun durumda bulunan adaylar, başarıyla TMO kadrolarını seçebileceklerdir. Bu kadrolarda TMO bünyesine lise düzeyinden 83, önlisans düzeyinden 58 ve lisans düzeyinden 48 olmak üzere toplamda 189 memurun alımı sağlanacaktır. Yürütülecek tercih işlemleri için adayların 11-20 Aralık 2018 tarihleri arasında tüm tercihlerini yapmaları ve onaylamış olmaları gerekmektedir. Tercihlerini onaylamayan adayların tercihleri dikkate alınamamakta, kayıt edilememektedir. İlgili tercihler yapıldıktan sonra, mutlaka ilgili tercih ekranının çıktısını almanız faydanıza olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.