TTK 1500 Personel Alımı İlanı 5 Güne Açıklanacak

 TTK 1500 Personel alımı için Cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyip Erdoğan talimat vermiş ve ilgili bakanlıklar da hemen harekete geçmişti.

TTK 1500 Personel Alımı


Geçtiğimiz günlerde Resmi gazete yayımlanan kararın ardından gözler İŞKUR'a çevrildi. Zonguldak İşkur İl Müdürü tarafından yapılacak olan alımlara ilişkin
bugün son dakika açıklaması geldi.

Geçtiğimiz günlerde Türkiye Taş Kömürü İşletmesi Genel Müdürü Kazım Eroğlu yaptığı açıklamalarda takvimi netleştireceğiz artık netleşecek İş Kur Müdürlüğüne müracaatların ne zaman başlayacağı görüşülecek ve süreç hızlı ilerleyeceğini müjdelemişti.

İŞKUR'DAN AÇIKLAMA!

İŞKUR Zonguldak İl Müdürü Gönül Demirsu, yeni bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamalarda başvuruların yakın bir zamanda açıklanacağını belirterek 1500 işçi alımı ne zaman açıklanacağını cevaplandırdı. Buna göre yapılan açıklama ise şöyle; "TTK tarafından alt yapısı hazırlanıyor. İş başvurularını yönetmeliğimiz gereği biz alacağız. Hazırlıklarımızı yapıyoruz. İnşallah 5 günde başvurularımızı alacağız. İlanın açılması konusunda kurumumuza talepte bulunulması halinde akabinde başvuruları alacağız" dedi.

TTK pano ayak işçisi alımlarında 14-17 Aralık tarihine kadar ilanlar açıklanabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.