Yüzlerce Yeni Büro Memuru Aranıyor

 İŞKUR üzerinden yayınlanan iş ilanlarında en fazla rağbet görenler kesinlikle büro memuru alımları. İşkurda anlık olarak 1000'den fazla büro memuru alımı ilanı sizin başvurunuzu bekliyor. Sizde aşağıdaki detaylar doğrultusunda büro elemanı iş başvurusu yapabilirsiniz.

Büro Memuru Alımları


Türkiye İş Kurumu aracılığı Türkiye genelindeki faaliyetlerini sürdüren firmaların personel istihdamları devam ediyor. İŞKUR kamu ve firmalara yapılacak
alımlarda Toplum Yararına Programı, İş başı eğitim programları, kurum dışı kamu işçisi alımları kapsamında bir ay içerisinde 123 Bin 870 kişiyi işe yerleştirdi.

3 milyon kayıtlı iş arayan vatandaşların İŞKUR üzerinden 1 Aralık tarihi itibari ile yayımlanmış olan 49 Bin 785 açık iş ilanlarında başvuru şartları uygun olan ve istenilen kadrolardaki alımlara başvuru yapmaktalar.  1058 kişi bu kadroda alım yapılacak. Adaylar başvuru önceliği sağlayabilmeleri için hangi kriterlere sahip olmaları gerekiyor.

1058 BÜRO MEMURU ALIMI;

1058 açık iş ilanlarında büyük çoğunluğu Ankara, İzmir, Bursa, İstanbul Avrupa ve Asya yakası, Kocaeli illerinde bulunsa da, Türkiye genelindeki neredeyse 81 il merkezinde ve ilçelerinde büro memur kadrosunda alım yapılacak. Başvurularda 18 yaşını tamamlamış olmak, 19 yaşından gün almış olmak, Office uygulamalarına hakim olmak, eğitim düzeyinde en az ilköğretim, ortaöğretim mezunu olmak gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.