Kamuya KPSS Şartsız Personel Alımı Yapılacak

 TÜBİTAK Uzay Teknolojileri Araştırma Enstitüsü bünyesindeki personel eksikliğini karşılamak üzere personel alımı yapacak. İlan 10 Kasım 2020 tarihi itibari ile yayımlandı. TÜBİTAK Kısmi süreli çalışacak Araştırmacı pozisyonunda personel alımı yapacak. Alımlar farklı alanlarda yapılacak. Aynı zamanda TÜBİTAK Ankara biriminde görevlendirecek. İşte alanına göre TÜBİTAK personel alımı.
KPSS Şartı Aranmıyor!

TÜBİTAK adaylardan memur personel alımı için KPSS şartı aramayacak. Ancak adaylarda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum

olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak şartları aranacak.

Alanına Göre Özel Şartlar:

2 PERSONEL: Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Makine Mühendisliği, Havacılık Mühendisliği, Havacılık ve Uzay Mühendisliği veya Uzay Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Geomatik Mühendisliği ve Harita Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık Mühendisliği veya Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği veya Fizik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfında öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

2 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

1 PERSONEL Yükseköğretim Kurumlarının en az dört yıllık lisans eğitimi veren; Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilgisayar ve Kontrol Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği, Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği, Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği veya Elektronik Mühendisliği bölümlerinin birinde 4. sınıfta öğrenim görüyor olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

TÜBİTAK Personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 24 Kasım 2002 tarihine kadar yapılacaktır. Adaylar başvurularını sadece “kariyer.sage.tubitak.gov.tr” internet adresinden İş Başvuru Sistemine kayıt olmak gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.