Telefondan Video İzleyerek Para Kazanmak

 İnternetten para kazanmanın oldukça farklı yolları var. Bazıları özel becerilerle mümkündür, bazı yönlerden zamanınız ön plana çıkar. Reklam videolarını izleyerek para kazanmak zaman odaklı bir seçenektir.Ancak bu sizi zenginleştirebilecek bir fikir değil, sadece düşük ve orta gelirli bir gelir elde etmeyi planlıyorsanız iyi bir fikir olabilir.

İnternet üzerinden yayın yapan birkaç platformla, reklam

videolarını izleyerek para kazanabilirsiniz.

Ancak Paypal’ın geçen yıl kapanmasıyla birlikte, Türkiye’de bu sektöre yönelimi bir miktar azaldı. Ancak, farklı ödeme yollarını da etkinleştiren bu platformlarda, düşük-orta gelir sağlamak hala mümkündür.

Özellikle birçok reklam videolarını izleyerek para kazanma platformu son zamanlarda Bitcoin veya diğer alt paralar ile para ödemeye başladı. Reklam izleme video para kazanma platformları genel olarak büyük firmaların reklamını yapıyor .

Reklam videolarını izleyerek para kazanmak

Şimdi bu platformlar arasında en güvenli olanı inceleyelim:

NEOBUX

Reklam videolarını izleyerek para kazanan platformlar arasında, 2008’den beri hizmet sunan Neobux’un oldukça farklı ödeme yolları var.

Sitedeki reklamlardan para kazanma , promosyonların süresine bağlı olarak farklı miktarlarda gelir sağlar. Site sadece reklam tanıtımına geçiyor – para kazanma stratejisi ve para kazanmanız için farklı seçenekler yok.

SUPERPAY

Superpay, neobux benzeri bir platform olarak en fazla ödülü dağıtan siteler arasındadır.

2003 yılından bu yana ödeme yaptılar. Site ayrıca reklam tanıtım izleme seçeneğinin dışından anketlere de sahiptir. Platforma kaydolduktan sonra size yaklaşık 600 teklif sunulur ve bunları tamamlayarak gelir elde edebilirsiniz.

 Reklam videolarını izleyerek para kazanmak

INDOXDOLLAR

Son dönemin popüler platformlarından biridir.  Indoxdollar’da, ücretli araştırma, ücretli e-postalar, teklifler, ücretli arama, ürün denemeleri ve görevler dahil olmak üzere çeşitli şekillerde para kazanabilirsiniz. Indoxdollar’da, 14 yıldır bu sektörde güvenli bir şekilde yer almaktadır.

Sitede ki reklamlardan para kazanmak ve daha fazla teklif almak istiyorsanız, daha aktif olmanız gerekir. Ödeme yöntemleri Paypal, çek ve kredi kartıdır.

CASHCRATE

5 milyondan fazla platform olan CashCrate, çevrimiçi ödüller dağıtan siteler arasında en popüler olanlardan biridir. CashCrate şu anda yaklaşık 6.000.000 üyeye sahiptir. CashCrate, reklamları izlemek, anketleri tamamlamak, web aramaları yapmak ve daha fazlası gibi para kazanmanın birçok farklı yoluna sahiptir.

Sitede en çok para kazanmanın yolu anketi tamamlamaktır. Her anketten ortalama 1 dolar kazanmak mümkündür. Sitede ki reklamlardan para kazanma için  ayrıca çok farklı bir ödeme yöntemine sahiptir.

CASHFİESTA

Diğer platformlardan farklı olarak bir tarayıcı eklentisi olarak kullanılan Cashfiesta, eklentiyi yükledikten sonra web’e göz attığınız sitelerde kendi reklam tanıtımını göstermeye başlar. Ve internete göz attığınız her siteden gelir elde etmeye başlarsınız.

Ancak Cashfiesta eskisi kadar popüler değil, çok fazla alternatife ihtiyacınız yoksa Cashfiesta önermiyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.